Gratis kaarten voor de AV-dag!

Gratis kaarten voor de AV-dag!

by Admin september 08, 2018

Wij hebben als studievereniging kaarten gekregen voor de Accountancy Vanmorgen-dag. De AV-dag wordt gehouden op dinsdag 25 september in ‘De Papendal’ in Arnhem. De dag begint met een plenaire opening waarna er 4 rondes volgen met parallelle sessies. Voor elke ronde kan je een andere sessie kiezen. De sessies worden afgewisseld met pauzes. Voor meer info, kun je deze website bezoeken: https://www.avdag.nl/
Een bekend duo sluit de dag af: Rob Urgert en Joep van Deudekom, bekend van De Kwis.

Heb je interesse? Neem dan contact met ons op via info@svbeactive.com
Het is niet mogelijk om voor een groep kaarten aan te vragen. Iedereen moet afzonderlijk mailen en kan 1 kaart krijgen, zolang de voorraad strekt.
Je moet zelf voor vervoer zorgen naar De Papendal in Arnhem. De reistijd met de trein van Zwolle naar Het Papendal is ongeveer 2 uur.

Related Articles